13 февраля 2025
Російський диктатор Володимир Путін провів першу телефонну розмову з фактичним лідером Сирії Ахмедом аль-Шараа, який був оголошений президентом на перехідний період. Про це повідомила пресслужба Кремля у вівторок, 12 лютого.
Стверджується, що ця розмова носила "конструктивний, діловий та змістовний характер" і торкалася "низки актуальних питань практичної взаємодії у торговельно-економічній, освітній та інших сферах, зокрема, з урахуванням нещодавніх переговорів у Дамаску російської міжвідомчої делегації".
"Зумовлено продовжити такі корисні контакти для вироблення широкого порядку денного розвитку двостороннього співробітництва", - йдеться в повідомленні.
Путін побажав успіхів Ахмеду аль-Шара "у вирішенні завдань, що стоять перед новим керівництвом країни на благо сирійського народу, з яким Росію історично пов'язують відносини дружби і взаємовигідного співробітництва".
Раніше ЗМІ повідомили, що нова влада Сирії вимагає від Москви видати колишнього президента Башара Асада та його найближчих соратників, які втекли до Росії після захоплення Дамаска повстанцями.
Також стало відомо, що нова влада Сирії під час своїх перших переговорів з делегацією Кремля висунула Росії вимогу про компенсацію, стверджують ЗМІ. Але Кремль цього не коментує.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Польща і Швеція вперше проводять військові навчання на Балтиці 23 сентября 2025
Навчання Gotland Sentry дають чіткий сигнал про готовність до спільної оборони в рамках регіональної архітектури безпеки, зазначили у Варшаві.
Стан погіршується, діагнозу немає: із заслуженим артистом України, чий голос лунав з кожного телеекрана, трапилася біда 23 сентября 2025
Стан погіршується, діагнозу немає: із заслуженим артистом України, чий голос лунав з кожного телеекрана, трапилася біда Актор зараз перебуває у лікарні
Повітряні сили Фінляндії розпочали наймасштабніші осінні навчання 23 сентября 2025
У маневрах візьмуть участь близько 50 літаків та понад тисяча військовослужбовців. До навчань також залучені підрозділи зі Швеції та Данії.