17 октября 2023
Глава правлячого режиму РФ Володимир Путін та представники кремлівської пропаганди змінили риторику стосовно наступу окупантів на Авдіївку. Вони "зменшують сподівання" на ймовірні успіхи на цьому напрямку. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Путін може намагатися зменшити сподівання на значні успіхи російських військ коло Авдіївки в Донецькій області. Зокрема, в інтерв'ю російським пропагандистам він заявив, що російські війська ведуть "активну оборону" на Авдіївському, Куп'янському та Запорізькому напрямках. На думку експертів, Путін назвав наступ під Авдіївкою "активною обороною", а не "активними бойовими діями", щоб зменшити рівень сподівань.
"Російські війська навряд чи здійснять значні прориви або відріжуть українські сили в населеному пункті в найближчій перспективі, а потенційні масштабні просування, ймовірно, вимагатимуть значного і тривалого залучення особового складу та матеріальних засобів", – зазначають аналітики.
Окупаційні війська продовжили наступ, спрямований на оточення Авдіївки 15 жовтня, але поки що не досягли успіхів на тлі ймовірного зниження темпів операцій у цьому районі.
Українські військові спостерігачі та російські джерела заявили, що війська РФ не досягли бажаного швидкого прориву, зіткнулися з великими втратами.
Однак окупанти, на думку експертів ISW, продовжуватимуть наступальні операції в такому зниженому темпі у найближчій перспективі і залишатимуться загрозою для українських сил у цьому районі, хоча навряд чи зможуть досягти вирішального прориву або оточення Авдіївки.
Раніше в ISW повідомили, що російські війська під Авдіївкою Донецької області зазнають великих втрат. Зокрема, кадри з геоприв'язкою показують, що російські війська втратили таку кількість бронетехніки, що дорівнює батальйону тактичної групи
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наталка Денисенко після розлучення описала свого ідеального чоловіка та назвала причину, чому не ходить на побачення 12 августа 2025
"Він не повинен бути багатим": Денисенко після розлучення описала свого ідеального чоловіка та назвала причину, чому не ходить на побачення У своєму попередньому шлюбі вона була тією, хто тримав домашній побут
У Туреччині представили національну систему військового зв’язку T-Link 12 августа 2025
T-Link дозволяє у режимі реального часу передавати дані та координувати дії сухопутних, повітряних, морських, космічних та кіберпідрозділів.
США погодили консультації з Європою перед зустріччю на Алясці - Туск 12 августа 2025
Важливо, щоб Росія усвідомила, що Захід, зокрема європейські держави, не прийме російських умов, що передбачають окупацію українських територій, наголосив польський прем'єр.