24 июля 2024
Середня донька банкіра Сергія Тігіпка Анастасія відвідала закриття Одеського кінофестивалю, президенткою якого є її мама Вікторія Тігіпко.
19-річна Ася (як дівчину називають близькі) вийшла на публіку не сама, а зі своїм бойфрендом.
Фото разом оприлюднила Вікторія Тігіпко в Instagram.

Друга дружина Сергія Тігіпка, Вікторія з їхньою дочкою Асею та її хлопцем
Як відомо, Ася - творча особистість. Вона малює і займається танцями. Також дівчина працює координаторкою у WTech - комьюніті для жінок-підприємиць, створеному її мамою.

До речі, нинішня дружина Тігіпка Алла підписана на Асю в Instagram і лайкає її фото
Нагадаємо, у шлюбі Сергія Тігіпка з Вікторією, який розпався у 2018-му, народилося троє дітей: сини Леонтій і Тимофій та дочка Ася. Також у 64-річного банкіра є дочка Анна від першого шлюбу і 4-ро дітей від нинішньої дружини, 39-річної Алли Зіневич.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Португалія внесе в ініціативу PURL €50 млн 22 декабря 2025
Також країна виділить кошти на підтримку та розвиток української оборонної промисловості.
Стали відомі 7 способів зменшити шкоду куріння для організму 22 декабря 2025
Куріння рідко обмежується однією-двома сигаретами на день і майже завжди стає звичкою на роки. Організм при цьому не мовчить: він постійно намагається позбутися токсинів, смол і продуктів горіння, які щодня потрапляють у дихальні шляхи та кров.
Поліція затримала киянина, який розпирскав сльозогінний газ у метро 21 декабря 2025
Поліція затримала киянина, який розпирскав сльозогінний газ у метро