42-річна Хілтон посвітила тілом під літнім душем на яхті. ФОТО

10 августа 2023

Світська левиця Періс Хілтон у розпал останнього місяця літа не залишила себе без відпустки.

Зірка показала у своєму Instagram серію фото з яхти, на якій, судячи з геотегу, відпочивала коло берегів Греції.

Для сонячної фотосесії Періс обрала рожеве принтоване бікіні на зав’язках, а також попозувала під душем.

42-річна Періс вигуляла бікіні найтрендовішого цього сезону кольору "Барбі-рожевий"
фото З instagram періс Хілтон

Освіжаючий літній душ

Як відомо, у січні цього року Періс та її чоловік, фінансист Картер Реум стали батьками. За допомогою сурогатної мами у подружжя народився хлопчик, якого назвали Фенікс Баррон Хілтон Реум.

Хілтон та її фігура завжди готові до сезону купальників :)

Всі ми хочемо бути зараз, як Періс

Нагадаємо, Періс та Картер одружилися у листопаді 2021-го. Крім спільного з Хілтон нащадка, чоловік також має доньку від попередніх стосунків.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Москві стався вибух поряд із штаб-квартирою ФСБ 25 августа 2025

Щонайменше одна людина загинула. Серед постраждалих опинився співробітник ФСБ, чию службову сумку знайшли на місці події.

AI Picture: интеллектуальная система настройки изображения в телевизорах Samsung 25 августа 2025

Интеллектуальная система AI Picture, встроенная в телевизоры Samsung, автоматически улучшает изображение и звук с помощью нейросетей и фирменных процессоров

В ЄС через пожежі вигоріла площа розміром з Кіпр 23 августа 2025

Попри аномальну спеку, основною причиною катастрофічних пожеж визнали велику кількість легкозаймистої рослинності на покинутих землях.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше