51-річна Гайді Клум топлес і в мереживі з розрізом попозувала для глянцевих ч/б фото

13 марта 2025

Німецька супермодель Гайді Клум, яка тільки нещодавно позувала для чоловіка в одному спідньому, стала головною героїнею швейцарського журналу Schön!

На обкладинці 51-річна зірка з'явилася топлес, прикриваючи груди руками. На моделі також був масивний чокер з камінчиками. А її волосся ефектно розвивалося в повітрі.

Чорно-білими кадрами з фотосесії Клум поділилася в Instagram.

У моделі також був макіяж з акцентом на очі

Усі фото @rankinarchive

Цікаво, про що Клум у цей момент думала

На іншому фото Гайді позує у декольтованій мереживній сукні чорного кольору з пікантним розрізом на стегні.

Клум похизувалася підтягнутою фігурою

Супермодель полюбляє робити гарячі зйомки, а якось вона позувала у ніжних сукнях українських брендів. А ще зірка не соромиться говорити про волосся на своєму тілі.

Нагадаємо, Клум вийшла заміж за музиканта Тома Кауліца у 2019-му році. Також у Гайді є четверо дітей від шлюбу з попереднім чоловіком, співаком Сілом. Раніше вона зізнавалася, що хоче народити знову.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В МЗС Литви заявили, що на Європу ляже більший тягар внаслідок трансформації НАТО 11 апреля 2026

Глава МЗС Литви закликав "усвідомити абсолютну необхідність участі США в безпеці та обороні" Європи.

Вчені розповіли про переваги волоських горіхів для серцево-судинної системи та шлунку 11 апреля 2026

Вчені говорили про переваги волоських горіхів для здоров’я. Цей простий продукт допоможе у боротьбі з…

ЗМІ назвали валюту, яка врятувала економіку Ірану від краху 11 апреля 2026

США розглядають перехід Ірану на криптоплатежі як виклик глобальній фінансовій системі та домінуванню долара.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Трамп  
Трамп

Отзывов: 1

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше