7 декабря 2022
У День Збройних сил України, який щорічно відзначається 6 грудня, зірки шоу-бізнесу присвячують щемливі слова нашим героям. Співачка Світлана Тарабарова, яка перебуває чекає на третього малюка та вже виховує 4-річного сина Івана й 2-річну доньку Марію, розчулила свою аудиторію зверненням маленького Вані. Хлопчик поділився зовсім не дитячими думками.
Миле відео виконавиця розмістила в Instagram. Знаменитість постала перед фоловерами із сином, який не посоромився сказати, за що він вдячний Збройним силам України.
"Дякую нашим захисникам за те, що захищаєте мого песика, мою сестру, тата і маму, наш дім. І нашу Україну. Ура!", – впевнено сказав Іван.
"Просто щирі слова 4-річного хлопчика. Дякую всім воїнам за справедливість, за сміливість, за майбутнє", – доповнила сина Світлана. Вона додала у відео свою ліричну пісню.
Нагадаємо, українська співачка, композитор та автор пісень Тарабарова у жовтні 2016 року вийшла заміж за її концертного директора Олексія Бондаря. Глава сім'ї старший за свою обраницю на 14 років.
Раніше OBOZREVATEL інформував, що рідний брат мами Світлани Тарабарової живе в Росії. На початку повномасштабного вторгнення дядько написав сім'ї дівчини, що РФ у такий спосіб хоче допомогти Україні.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Що корисно знати про кіберспорт? 27 июля 2024
На сьогоднішній день кіберспорт набирає все більшої популярності, залучаючи до своїх лав все нових учасників і це не випадково
Хімчистка штор з ефектом блекаут 27 июля 2024
Хімчистка штор, гардин, та тюлі можна замовити в нашій компанії Містер Клінер. Наші фахівці знімуть, заберуть у цех, зроблять чищення, а також привезуть назад ...
Літаки НАТО проводять розвідку на кримському напрямку - соцмережі 27 июля 2024
У ворожих інформаційних каналах почалася хвиля занепокоєння через літаки НАТО біля узбережжя Румунії.