10 мая 2023
Реформа Євросоюзу має передбачати можливість ухвалення значної частини рішень у Раді ЄС не одноголосно, а кваліфікованою більшістю. Про це у вівторок, 9 травня, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі з доповіддю в серійних дебатах за участю європейських лідерів Це Європа.
"Треба ухвалювати більше рішень ради кваліфікованою більшістю щодо міжнародної та податкової політики", - підкреслює голова уряду Німеччини.
Депутати Європарламенту привітали таку пропозицію оплесками.
"Хочу сказати скептикам, що не одностайність або стовідсоткове схвалення всіх рішень створюють найбільш можливу демократичну легітимність. Навпаки, саме пошук і боротьба за союзи більшості характеризують нас як демократів", - пояснив політик.
Він додав, що пошук компромісів, який враховує інтереси меншості, є "саме тим, що відповідає нашій концепції ліберальної демократії".
Нагадаємо, Європейська комісія вважає неприйнятними односторонні торговельні рішення Польщі та Угорщини, що заборонили імпорт українського зерна та інших сільськогосподарських продуктів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Клінтон розповів про дівчат, які супроводжували Епштейна під час польотів 4 марта 2026
Колишній президент США стверджує, що вважав дівчат, які супроводжували фінансиста під час польотів, стюардесами.
Іран хизувався, що може створити 11 ядерних бомб - Віткофф 4 марта 2026
Спецпосланник Трампа назвав усі спроби домовитися з Тегераном даремними, попри три раунди переговорів.
У центрі Києва чоловік випав з 23-го поверху будинку та загинув 4 марта 2026
У центрі Києва чоловік випав з 23-го поверху будинку та загинув. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять слідчі