12 сентября 2025
10-го вересня ТаблоID відзначив своє 20-річчя івентом, на якому зібралися найближчі друзі видання. Серед них було багато публічних і відомих людей, селебріті і, звісно ж, читачів і шанувальників.
Монро, Камалія і Захур, Світлана Вольнова, Олена Філонова, Ганна Різатдінова, Марія Бурмака, Анжеліка Рудницька, Дмитро Гордон, Павло Зібров з дружиною і дочкою, Маша Єфросиніна, Єгор Фірсов та багато інших.
Про те, як минув день народження ТаблоID, читайте в репортажі, а далі - дивіться фото гостей заходу.

Головна редакторка УП Севгіль Мусаєва та івент-директорка УП Вікторія Зайченко

Журналіст УП Євген Руденко і шеф-редакторка ТаблоID Тамара Кудрявченко

Івент-менеджерка УП Оксана Бедзай

Павло Розенко і Олена-Христина Лебідь


Віталіна Ющенко і Камалія

Сергія Стаховський і Юлія Цемашко

Аліна Харечко

Діана Зіброва

Олена Філонова


Ганна Різатдінова дотрималася дрескоду заходу - бохо

Ігор Ліскі та Ніна Домбровська



Юліан Новак

Руслан Захарченко і Світлана Вольнова

Монро і Аліна Доротюк

Анна була зі своїм партнером по "Танцях з зірками" Олександром Прохоровим, з яким їй неодноразово приписували роман


Марія Бурмака









Головна редакторка УП.Життя Катерина Дорош, журналістка УП.Життя та Дарія Поперечна та smm УП Юлія Кузьменко







Журналістка УП.Культура Анастасія Большакова та журналістка Економічної правди Анастасія Дячкіна

Анастасія Кудрявченко і Тамара Кудрявченко

Олена Мазуренко, Аліна Полякова та Маша Себова

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп зробив заяву щодо України 16 июня 2026
Трамп сказав, що зосередиться на припиненні війни в Україні та подивиться, "чи зможемо ми це зробити".
Samsung готує одразу три складані смартфони, але один із них особливо виділяється 16 июня 2026
Samsung готує одразу три складані смартфони, але один із них особливо виділяється
Китайський автопромисловець Seres представив людиноподібного робота Xiaosai — він вміє підтримувати бесіду 16 июня 2026
Великі автомобільні виробники намагаються зайняти місце на ринку людиноподібних роботів, міркуючи, що для їхнього розвитку в цілому потрібні ті ж технології, що й для автомобільного автопілота. Ряди прихильників цієї концепції цього тижня поповнив китайський виробник автомобілів Seres, який продемонстрував свого людиноподібного робота Xiaosai.