Ракета окупантів впала у російському селі під Бєлгородом - ЗМІ

16 августа 2022

Окупанти запустили ракети для удару по Україні. Однак один із летальних апаратів упав посеред російського населеного пункту. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал Белгородский осведомитель у понеділок, 15 серпня.

У повідомленні сказано, що інцидент стався у селі Весела Лопань Бєлгородської області, що межує із Харківщиною. Зокрема, одна з ракет упала прямо посеред населеного пункту. У результаті у багатьох місцевих мешканців у будинках вибило вікна ударною хвилею.

ЗМІ також повідомили, що є постраждалі. Наразі представники російської влади не підтвердили цю інформацію.

У соцмережах також з'явилось відео інциденту.

Раніше повідомлялося, що росіяни обстріляли власні позиції поблизу Нескучного на кордоні Донецької та Запорізької областей.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названі способи підвищити рівень вітаміну D 11 июля 2026

Вчені постійно відкривають нові корисні властивості вітаміну D. Є багато досліджень, які доводять, що його…

Напад у Варшаві: озброєний чоловік атакував правоохоронців 11 июля 2026

У Варшаві чоловік із двома кастетами та мачете напав на поліцейського, а під час затримання поранив ще двох правоохоронців. Нападника вже затримали, мотиви його дій з’ясовують.

Німеччина починає випуск наземних безпілотників для ЗСУ 11 июля 2026

Німецькі компанії DEUTZ і ARX Robotics запускають серійне виробництво наземних безпілотників Gereon. Перші машини планують передати Україні вже наприкінці літа.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop 0.1
Leo-shop

Отзывов: 1

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше