11 сентября 2024
Супутникові знімки зафіксували вантажне судно під російським прапором, підозрюване в транспортуванні балістичних ракет з Ірану, яке пришвартувалося в порту Росії тиждень тому. Про це пише Sky News у середу, 11 вересня.
Зазначається, що судно Port Olya 3 переправило близько 220 балістичних ракет малої дальності через Каспійське море до рф для використання у війні в Україні.
Джерело повідомило, що судно прибуло в російський порт 4 вересня.
Супутникові знімки, проаналізовані командою Sky News Data & Forensics, показують судно того дня в порту Оля в районі Астрахані.
Дані відстеження суден показують, що Port Olya 3 був в іранському порту Амірабад всього за шість днів до цього, 29 серпня.
"Судно Port Olya 3 переправило близько 220 балістичних ракет малої дальності через Каспійське море до РФ", - пише видання.
Джерело повідомило, що після прибуття до Росії балістичні ракети Fateh-360 із радіусом дії понад 70 миль були завантажені у великий вантажний поїзд
Передбачається, що ракети відправлять на військовий полігон під назвою Ашулук для випробувань і подальшої підготовки перед використанням на полі бою.
Раніше ЗМІ повідомили, що Іран відправив до Росії балістичні ракети малої дальності. У свою чергу Тегеран офіційно заперечив поставки ракет.
Але напередодні іранський депутат Ахмад Бахшаєш Ардестані визнав, що його країна дійсно спорядила Москві балістичні ракети.
Згодом до Міністерства закордонних справ України викликали тимчасового повіреного у справах Ірану в нашій державі Шахріяра Амузегара.
Після чого Іран заперечив передачу балістичних ракет Росії і заявив, що санкції, введені з боку США є нібито не рішенням, а частиною проблеми.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Легендарний ведучий "Миколиної погоди" вперше зізнався, що сидів у вʼязниці: Луценка звинувачували у вбивстві За його словами, жодного постраждалого, жодної справжньої заяви чи доказу не було
Кремль шкодує про скасуванням культурних заходів РФ в Азербайджані 1 июля 2025
Росія має намір "продовжити роботу з роз’яснення причин і характеру тих подій", які стали підставою для таких демаршів Азербайджану.
Xiaomi відправила в "архів" ще 12 смартфонів: перевірте, чи немає серед них вашого 1 июля 2025
Xiaomi відправила в "архів" ще 12 смартфонів: перевірте, чи немає серед них вашого