5 декабря 2022
Влада Ірану має намір внести зміни до чинного законодавства країни щодо обов'язкового носіння жінками хіджабу, повідомив генеральний прокурор Ірану Мохаммад Джафара Монтазері, якого цитує The Guardian.
"І парламент, і органи судової влади працюють над питанням змін до відповідного закону", - сказав генпрокурор. При цьому він не уточнив, що може бути змінено у законі.
За словами генпрокурора, робоча група вже провела кілька зустрічей, а рішення згідно із законом може бути ухвалене "через тиждень чи два".
Нагадаємо, що протести в Ірані спалахнули 16 вересня через смерть дівчини, яка була затримана "поліцією моралі" за нібито неправильне носіння хіджабу.
17 жовтня ЄС ввів санкції проти 11 іранців та чотирьох організацій, у тому числі поліції моралі країни та її командування кіберзахисту, а також міністра через придушення протестів урядом.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах 29 июля 2025
Apple готує iPhone 17 у нових кольорах
Футболка батька, ошатний лук та гітара: молодший син Бекхемів замилував романтичними кадрами з 29-річною коханою 29 июля 2025
Молодший син Девіда й Вікторії Бекхемів, 20-річний Круз Бекхем потішив новим контентом зі своєю коханою, 29-річною співачкою Джекі Апостел.
Молдова оновила правила на кордоні: який документ став обов’язковим 29 июля 2025
Молдова оновила правила на кордоні: який документ став обов’язковим