Іран пошкодив 20 військових об'єктів США на Близькому Сході - ЗМІ

2 июня 2026

Від початку війни наприкінці лютого Іран пошкодив щонайменше 20 військових об'єктів США на Близькому Сході. Про це повідомляє BBC у понеділок, 1 червня.
 
Зазначається, що фактична кількість уражених об’єктів може бути більшою. Деякі аналітики оцінюють число пошкоджених баз у 28.
 
Загалом із кінця лютого Іран атакував ключові об'єкти США у восьми країнах Близького Сходу, завдавши збитків на мільйони доларів найсучаснішим системам протиповітряної оборони, літакам-заправникам і радарам.
 
Іранські військові атакували як американські бази, так і спільні військові об'єкти у відповідь на американо-ізраїльські удари по Ірану та Лівану.

BBC використала супутникові знімки, щоб відстежити збитки, завдані іранськими атаками на об'єкти, розташовані в Саудівській Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратах, Катарі, Кувейті, Іраку, Йорданії, Бахрейні та Омані.

Серед найціннішого пошкодженого обладнання були три сучасні системи ППО на авіабазах Аль-Рувайс та Аль-Садер в ОАЕ та авіабазі Муваффак Салті в Йорданії.
 
Від іранських ударів також сильно постраждали американські літаки-заправники та розвідники на авіабазі Принц Султан в Саудівській Аравії.
 
Своє чергою Пентагон стверджує, що з початку американської операції Епічна лють американські військові завдали ударів по понад 13 000 цілях в Ірані.

Нагадаємо, напередодні військові Ірану збили ударний американський безпілотник MQ-1 Predator. У відповіть США завдали ударів по іранських радарах та командних пунктах управління дронами.

США та Іран обміняються ударами, попри чинний режим припинення вогню та переговори щодо відкриття Ормузької протоки.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На ризик розвитку хвороб серця може вказати розмір талії 23 июня 2026

На розвиток серцевих захворювань впливає безліч факторів, в тому числі високий кров’яний тиск, підвищений рівень…

Іран заперечив, що погодився запросити інспекторів МАГАТЕ 23 июня 2026

Венс заявляв, що повернення міжнародних інспекторів стало однією з двох умов для того, щоб Вашингтон скасував на 60 днів санкції проти іранської нафти.

США в ООН: Час не на боці РФ, вона має зупинитися 23 июня 2026

Росія втрачає щомісяця близько 40 тисяч солдатів, а російська економічна наразі "у вкрай скрутному становищі". Тим часом Україна швидко впроваджує інновації на фронті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Medportal24 5.0
Medportal24

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше