Іран поцілив ракетою по військовій базі американців та німців у Йорданії

11 марта 2026

Іраном було завдано ракетного удару по військовій базі в Ель-Азраку в Йорданії, де розміщені військовослужбовці німецького Бундесверу та ВПС США, в ніч на 10 березня. Постраждалих внаслідок інциденту немає. Про це повідомив німецький журнал Der Spiegel.

Поки що незрозуміло, чи це відбулися прямі попадання, чи на територію табору впали уламки перехоплених ракет.

Один зі снарядів потрапив у будівлю, де розміщувався контингент ФРН. Військові на момент атаки перебували в укриттях, тому ніхто не постраждав.

Бундесвер перебуває на базі Ель-Азрак уже кілька років і бере участь звідти у міжнародній коаліції проти терористичного угрупування "Ісламська держава".

На тлі ескалації на Близькому Сході Німеччина раніше скоротила чисельність військових на базі, де раніше знаходилося кілька десятків солдатів Бундесверу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США у водах Азії перехопили три нафтові танкери Ірану 23 апреля 2026

Йдеться про суди Deep Sea, Sevin та Dorena. Перші два були завантажені нафтою частково, а третій повністю. Загалом вони перевозили близько 4 млн. барелів нафти.

Шарліз Терон показалась в чоловічому костюмі на голе тіло на кінопрем'єрі. Фото 23 апреля 2026

50-річна американська акторка Шарліз Терон вигуляла звабний лук з жакетом на голе тіло та плісованим коміром на власну кінопрем'єру у Нью-Йорку

Білик у лазні наробила атмосферних фото 23 апреля 2026

56-річна Білик зазнімкувалася під час релаксу в лазні у Східниці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

стомотологія Н+  
стомотологія Н+

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше