7 июня 2023
У Ірані повітряно-космічні сили Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) представили нову ракету Фаттах (Завойовник), яка начебто "гіперзвукова". Про це повідомляє агентство IRNA у вівторок, 6 червня.
Стверджується, що ця ракета – новітня розробка. Її показали у присутності президента Ірану Ібрахіма Раїсі.
Ракета Фаттах має дальність польоту 1,4 тис. кілометрів і начебто має здатність розвивати швидкість не менше 13-15 Махів, а також зможе здійснювати маневри як усередині атмосфери, так і за її межами.
"Серед інших характеристик ракети – підвищена точність, відмінна маневреність, здатність бути непомітною для радіолокаційних систем та маневрувати як в атмосфері, так і поза нею", – заявляють у Ірані.
Нагадаємо, у березні Іран оголосив про створення гіперзвукової балістичної ракети, здатної знищувати морські транспортні рухомі засоби.
А у травні Іран показав запуск нової балістичної ракети Khorramshahr-4, яку ще називають Khаibar.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рубіо пояснив заяву Трампа про зброю для України "коштом НАТО" 12 июля 2025
Американська сторона закликає союзників передати необхідні озброєння Україні зі своїх запасів, а потім придбати заміну в США.
Росія зробила Францію "основною мішенню" в Європі - голова Генштабу 12 июля 2025
Москва на інформаційному рівні веде проти Парижа потужну кампанію, але застосовує й саботажі та диверсії.
Даша Квіткова у напівпрозорому луці від Сільченко ефектно попозувала в Амстердамі. Фото 12 июля 2025
Блогерка Даша Квіткова, якій нещодавно виповнилося 27 років, поділилася своїм святковим образом.