22 января 2025
Іран сьогодні має 200 кілограмів урану, збагаченого до 60% чистоти. Про це заявив на Всесвітньому економічному форумі у Давосі генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, повідомляє Reuters.
"Іран нині володіє близько 200 кг урану, збагаченого до 60% чистоти, що майже відповідає 90%, які потрібні для збройового рівня", - зазначає гендиректор.
Така кількість матеріалу, якщо його додатково збагачувати, може потенційно стати достатньою для виготовлення п'яти ядерних боєголовок.
Гроссі зазначив, що останнім часом Іран суттєво прискорив збагачення урану до рівня 60%, збільшивши темпи виробництва в сім разів.
Як ми вже писали, Іран, всупереч міжнародним вимогам, вкотре збільшив свої запаси урану, збагаченого майже до збройового рівня.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Чечні через удар дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибух - ЗМІ 5 декабря 2025
Вибух зруйнував фасад декількох поверхів будівлі. За даними Astra, у будівлі розташовані Рада безпеки Чечні, Рахункова палата та виборчком.
69-річна зірка "Сексу та міста" Кетролл вийшла заміж вчетверте 5 декабря 2025
Кім Кетролл була заміжня за сценаристом Ларрі Девісом, потім за дизайнером Андре Дж. Лісоном і аудіоінженером Марком Лівінсоном. Її третій шлюб розпався в 2004-му році
Трамп і Венс зробили оптимістичні заяви щодо війни в Україні 5 декабря 2025
Глава Білого дому вважає, що йому врешті вдасться завершити війну, а віцепрезидент заявив, що очікує хороших новин у найближчі тижні.