18 сентября 2025
Рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа на другому терміні впав до нового мінімуму, пише видання Newsweek із посиланням на опитування The Economist та YouGov.
Згідно з опитуванням, опублікованим у вівторок, рейтинг схвалення Трампа становить 39%, а рейтинг несхвалення - 57%.
Опитування проводилося з 12 по 15 вересня серед 1567 дорослих громадян США із похибкою 3,6%.
"39% американців, які схвалюють Трампа, - це найнижчий показник серед усіх щотижневих опитувань Economist/YouGov за другий термін Трампа", - повідомив Newsweek.
Опитування показує, що рейтинг схвалення Трампа також невисокий з ключових питань, таких як зайнятість та економіка, інфляція та ціни, імміграція, громадянські права, злочинність та зброя.
Рейтинг схвалення президента США, за даними опитування, минулого тижня становив 41%, а несхвалення - 54%.
Примітно, що це перше опитування, що оцінює громадську думку про схвалення Трампа на посаді президента після вбивства консервативного активіста Чарлі Кірка, зауважує видання.
Загальне падіння рейтингу схвалення, частково зумовлене зниженням рейтингу серед незалежних виборців, латиноамериканців та слабкими оцінками щодо таких ключових питань, як економіка та імміграція, може політично обмежити адміністрацію та вплинути на динаміку проміжних виборів 2026 року, зазначає видання.
Як відомо, рейтинг підтримки президента США Дональда Трампа навесні впав до найнижчого рівня з моменту його повернення до Білого дому. Втім, очільник Білого дому назвав "фейком" опитування ЗМІ щодо його рейтингу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Командував ракетним ударом по "Охматдиту" в Києві: СБУ повідомила про підозру російському генералу 4 марта 2026
Командував ракетним ударом по "Охматдиту" в Києві: СБУ повідомила про підозру російському генералу. Фото Злочинцю загрожує довічне позбавлення волі
80-річний Василь Зінкевич, який нечасто з'являється на публіці, вийшов на сцену в пам'ятну дату та підняв залу на ноги однією фразою Концерт відбувся 2 березня
В Ірані заявили про загибель 787 людей через удари США та Ізраїлю 4 марта 2026
За заявами іранських посадовців, 165 із загиблих були ученицями школи для дівчат у Мінабі.