6 мая 2025
Російські війська відчувають гостру нестачу бронетехніки на фронтв. Тож для проведення масованих штурмів змушені відправляти застарілу техніку. Про це повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко у понеділок, 5 травня.
Так, в одному з ешелонів нарахували до 70 одиниць танків Т-62МВ та Т-62М, які випускались з 1961-го по 1975-ий рік.
Цаплієнко припустив, що у прифронтових майстернях з них зроблять "танки-сараї" з розрахунком на одноразове використання.
"З одного боку, рішення, яке говорить про зневажливе ставлення до власних солдатів, бо екіпажі цих машин, скоріше за все, смертники, які поїдуть в один бік", - зауважив журналіст.
Водночас з іншого, для вирішення поточних завдань, щоб змусити українців витратити боєприпаси на цей металобрухт, танки Т-62М відповідають планам російського командування.
Нагадаємо, ще в червні минулого року повідомлялося, що Росія розгорнула вогневі точки зі старих танків Т-62.
Розвідка Британії повідомила, що РФ перекидає на фронт застарілу техніку, зокрема, Т-62.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Біля узбережжя Аляски стався потужний землетрус 18 июля 2025
За основним поштовхом була серія афтершоків – понад десяток. Найсильніший із них досяг магнітуди 5,7.
На Київщині легковик на переході збив 9-річного хлопчика 18 июля 2025
На Київщині легковик на переході збив 9-річного хлопчика. Подробиці ДТП та фото Обставини та причини аварії встановлять слідчі
Польща закриє притулки для більшості біженців з України 18 июля 2025
Речник польського уряду Адам Шлапка пояснив, що форми допомоги українським біженцям змінюються відповідно до потреб.