РФ намагається посилити позиції під Херсоном за рахунок "кадировців" – ГУР

15 сентября 2022

Окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за рахунок "готових резервів". Для цього планується передислоковані чотири батальйони так званих "кадировців", повідомляє ГУР Міноборони України.
 
ГУР повідомляє, що у частинах і з'єднаннях, що перебувають на території Росії, скасовують заплановані відправки особового складу в Україну через масову відмову від участі у бойових діях.
 

"Військовослужбовці 5-ї окремої танкової бригади 36-ї армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь у бойових діях в Україні, звільняються зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, що перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів). Водночас у підрозділах, які беруть участь у війні проти України, спостерігається катастрофічна нестача особового складу", – йдеться у повідомленні ГУР.
 

ГУР повідомляє, що для вирішення проблеми командування окупаційних військ вирішило суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень і контузій.
 
"Пораненим у госпіталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та пропонують повернутися на війну в Україну. Лікарям "рекомендують" давати дозвіл на планові хірургічні втручання тільки після закінчення війни або за прямим дозволом командира пораненого. Відомий випадок, коли після розриву барабанної перетинки і контузії військовослужбовця за три дні виписали з госпіталю. Офіційний діагноз – отит. Дано рекомендацію не застуджувати вухо. І відмовлено в операційному втручанні", – повідомляють розвідники.
 

Зважаючи на обставини, окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за рахунок "готових резервів", тобто так званих "кадировців".
 
"Але зараз ці підрозділи значно недоукомплектовані. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів Росії", – йдеться у повідомленні ГУР.
 
Нагадаємо, ставленик російських окупантів, так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов відзвітував, що на війну проти України відправив так званий "кримський батальйон" у кількості 1 200 бійців-"добровольців".

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Притула помилувався двома доньками на зборі пластунів. Фото 14 сентября 2025

Колишній шоумен, а нині волонтер Сергій Притула похвалився старшою дочкою, яка вступила до скаутської організації "Пласт".

Дружина Безоса та наречена Роналду показались у корсетних сукнях, а Демі Мур блиснула стегном на івенті у Нью-Йорку 14 сентября 2025

У п'ятницю 12 вересня у Нью-Йорку відбулася благодійна вечеря, яку організував фонд, який опікується жертвами гендерного насилля. На івент прийшло чимало відомих особистостей. 

Польща ухвалила новий закон щодо українців після вето Навроцького 14 сентября 2025

Попередні норми забезпечували тимчасовий захист тільки до кінця вересня 2025 року, що могло спричинити труднощі з легальним працевлаштуванням і перебуванням після цієї дати.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше