27 июля 2023
Військове партнерство між Москвою та Тегераном продовжує поглиблюватись і Іран залишається головним партнером РФ у війні з Україною. Про це у вівторок, 25 липня, заявив заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател під час брифінгу в Вашингтоні, цитує Укрінформ.
"Іран залишається головною військовою опорою РФ. Росія отримала від Ірану сотні одноразових ударних БПЛА, а також обладнання для виробництва безпілотників", - зазначив він.
При цьому, Пател підкреслив, що іранські дрони застосовуються росіянами для ударів по Києву та інших мирних містах щоби тероризувати українське населення.
"Це військове партнерство між Росією та Іраном продовжує поглиблюватися", - підкреслив Пател.
Корпус вартових ісламської революції (КВІР, елітні частини ЗС Ірану) презентував модернізовану версію безпілотного літального апарату Shahed-149 під назвою Gaza.
Раніше Іран відправив до Росії нові дрони Mohajer-6. Це багатоцільові безпілотники, які після удару здатні повертатися на базу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Хакер вивів з гаманця Grok токени на суму 204 000 доларів, але потім добровільно повернув їх 5 мая 2026
Нейромережа Grok стала жертвою атаки з боку користувача, який застосував промпт-ін'єкцію, внаслідок чого з офіційного криптогаманця бота було переведено близько 204 000 доларів у токенах DRB. Команда на переказ була замаскована всередині запиту з фрагментом коду, який виглядав як звичайне технічне завдання.
Оголошено найпродуктивніші смартфони: iQOO виривається в лідери 5 мая 2026
Оголошено найпродуктивніші смартфони: iQOO виривається в лідери
Небезпека вживання йогурту з підвищеним вмістом білка 5 мая 2026
Останнім часом став популярним йогурт з підвищеним рівнем білка.