РФ відмовилась від перемовин щодо України - Венс

29 сентября 2025

Російська сторона відмовляється від будь-яких перемовин щодо врегулювання війни в Україні. Про це заявив віцепрезидент США Джей Ді Венс в інтерв’ю Fox News.

Політик наголосив, що для мирних зусиль щодо російсько-української війни потрібні дві сторони, але США бачать, що останніми тижнями росіяни відмовляються від участі у будь-яких двосторонніх або тристоронніх зустрічах.

"Ми як і раніше прагнемо миру, але для цього потрібні зусилля обох сторін, а, на жаль, як ми бачили протягом останніх кількох тижнів, росіяни відмовляються брати участь у будь-яких двосторонніх або тристоронніх зустрічах... Росіяни мають прокинутися і прийняти реальність",- заявив Венс.

Віцепрезидент США додав, що Росія втрачає багато солдатів, не маючи значних успіхів на полі бою в Україні.

"Дуже багато людей гине. Їм нема чим пишатися. Скільки ще людей вони готові втратити? Скільки ще людей вони готові вбити за мізерну, якщо взагалі якусь, військову перевагу на місцях? Але наша позиція така: ми продовжимо працювати заради миру і сподіваємося, що росіяни нарешті усвідомлять реальність на землі", - наголосив Венс.

Нагадаємо, раніше Венс заявив, що лідер США Дональд Трамп стає неймовірно нетерплячим щодо росіян. За його словами, президент США "бачить цифри" і переконаний, що війна шкодить Росії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ізраїль заявив про нові потужні удари по Тегерану 23 марта 2026

ЦАХАЛ повідомив про масштабну серію ударів по інфраструктурі іранського режиму у столиці.

В Україні виступить "хороший росіянин" Чичваркін, який критикував рішення Зеленського 23 марта 2026

В Україні виступить "хороший росіянин" Чичваркін, який критикував рішення Зеленського Він уже приїжджав в Україну під час повномасштабної війни

Залужний висловився щодо війни в Ірані 23 марта 2026

Сьогодні неможливо передбачити і спрогнозувати хід і варіанти закінчення і цієї війни, попередив колишній головнокомандувач ЗСУ.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

Олег  
Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше