25 сентября 2022
Влада РФ має намір закрити державні кордони вже 28 вересня, одразу після "референдумів" на окупованих територіях України. Про це у суботу, 28 вересня, повідомляє російський YouTube-канал Изнанка із посиланням на свої джерела.
Зазначається, що виїзд буде заборонено всім чоловікам та жінкам, які можуть потрапляти під мобілізацію. За даними журналістів, відповідний законопроект буде розглянуто на засіданні Держдуми і також ухвалено швидко.
Також повідомляється, що кілька російських регіонів уже заборонили виїзд військовозобов'язаних за межі міста чи області.
Так, як додають журналісти, обмежувальні заходи введені в Амурській, Воронезькій, Курганській, Курській, Липецькій, Нижегородській, Самарській, Смоленській, Ростовській, Свердловській, Тверській, Челябінській областях, а також у Північній Осетії, Дагестані, Татарстані та Якутії.
Зазначимо, що у відповідь на оголошення Путіним часткової мобілізації в РФ, росіяни почали масово виїжджати з країни, зокрема до Фінляндії.
Крім того, вночі та вранці 23 вересня невідомі підпалили військкомати у Вільному та Хабаровську.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Брянщині повідомляють про приліт і вибухи 21 декабря 2025
Безпілотники, ймовірно, атакували склад з боєприпасами. На відео чути звуки, схожі на вторинну детонацію, а у небі видно заграву.
48-річна Сара Мішель Геллар у білій мініспідничці посвітила стрункими ногами для фото 21 декабря 2025
48-річна американська акторка Сара Мішель Геллар в Instagram потішила фанів новими фото.
Всі звільнені білоруські політв'язні виїхали з України в Польщу та Литву 21 декабря 2025
Колишні білоруські політв’язнів були успішно доставлені в Польщу та Литву, повідомив Координаційний штаб.