РФ залякує "Третьою світовою" через вибухи в Криму - РНБО

18 августа 2022

Російські пропагандисти вкотре почали залякувати світову громадськість "загрозою Третьої світової" після серії вибухів в окупованому Криму. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони (РНБО) України у середу, 17 серпня.
 
З метою просування наративу про "неминучість Третьої світової війни" російські ЗМІ масово поширюють слова італійського журналіста Доменіко Квіріко.
 
Останній у коментарі виданню La Stampa висловив стурбованість щодо "українського нападу" на Крим. Він висловив думку, що наслідки нібито можуть бути катастрофічними, оскільки за цим стоїть "бажання знищити російську єдність".
 

"Якщо Зеленський, як він заявив в одному з останніх звернень до народу, вирішив розпочати відвоювання всіх українських територій із Криму, то ці півроку будуть пеклом", - вважає він.
 
Подібні заяви автор пояснює тим, що для Росії вторгнення до Криму є "еквівалентом наступу на Москву". Іншими словами, своєрідною "червоною лінією".
 
"Таким чином, тактика залякування є одним із найбільш використовуваних інструментів Кремля для утримання захоплених територій України", - наголошують у Центрі.
 

Українські та російські офіційні особи визнали, що 16 серпня під Джанкоєм на півночі Криму вибухнув склад боєприпасів. Там же було пошкоджено прилеглу залізницю та електричну підстанцію.
 
Крім того, за повідомленнями російських ЗМІ, дим піднімався біля авіабази у Гвардійському у центрі Криму.
 
У звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) йдеться, що вибухи на військових об'єктах РФ у Джанкойському районі Криму 16 серпня завдали значної шкоди та серйозно порушили постачання російської армії.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фіни почали варити пиво «на піску» — місцева пивоварня встановила піщаний тепловий акумулятор 31 января 2026

Фінська компанія TheStorage запустила свою першу промислову систему накопичення тепла на основі піску. Ця технологія дозволяє накопичувати електроенергію з відновлювальних джерел у вигляді тепла, яке зберігається в звичайному піску і за потреби використовується для потреб промислового виробництва. Система вперше була встановлена на пивоварні у Фінляндії в січні 2026 року, де вона виробляє пару для виробництва без спалювання викопного пального.

В ЄС проводять розслідування щодо Словаччини через Фіцо 31 января 2026

Брюссель раніше давав Братиславі місяць на відповідь на свої запити, перш ніж вжити подальших заходів.

Держава розширює кардіологічну допомогу: безоплатне планове стентування з 2026 року 31 января 2026

У 2026 році в Україні вперше буде забезпечено можливість безоплатного планового стентування для пацієнтів із хронічним коронарним синдромом. Це стане частиною...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше