РФ збільшила виплати добровольцям за підписання першого контракту - ГУР

24 марта 2025

Кремль з початку цього року суттєво збільшив виплати добровольцям за підписання першого контракту для участі у війні проти України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що основний контингент "добровольців" - люди у скрутному становищі та радикалізована молодь, яка легко піддається пропаганді.

В окремих регіонах Росії розмір одноразової виплати з початку цього року збільшили до понад два мільйонів рублів, а в Самарській області рекрутам пропонують майже чотири мільйони.

"Регулярне збільшення фінансових бонусів - вимушений крок Кремля, який свідчить про труднощі з доукомплектуванням підрозділів. Владі держави-агресора все важче знайти достатню кількість охочих воювати навіть за значні кошти", - наголосили в ГУР.

Раніше повідомлялося, що підвищення одноразових виплат за укладення контракту з Міноборони РФ нині триває в російських регіонах.

Нагадаємо, ЗСУ за добу знищили 1470 російських окупантів. Загальні бойові втрати військ РФ у війні проти України з 24 лютого 2022 року по 23 березня 2025 року становлять близько 903 тисяч 480 осіб.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Погрози суїцидом, небажана вагітність і зрада на зйомках: цікаве про шлюби та романи легендарної Бріжит Бардо 29 декабря 2025

28-го грудня стало відомо про смерть легенди французького кіно, акторки й співачки Бріжит Бардо. Їй був 91 рік. Вона увійшла в історію як один із головних символів кінематографа другої половини XX століття, щоправда, згодом повністю відійшла від акторства, присвятивши себе захисту тварин.

Лідери світу і представник РФ прокоментували зустріч Зеленського та Трампа 29 декабря 2025

Представники країн світу привітали прогрес у мирних переговорах американської та української сторін. Із російської сторони прокоментував зустріч лише спецпредставник Путіна Кирило Дмитрієв.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше