1 февраля 2024
Російська оборонно-промислова база може виробляти щонайменше 100 основних бойових танків на місяць. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
Зазначається, що станом на березень 2023 року російський виробник танків Уралвагонзавод виробляв 20 танків на місяць.
У березні 2023 року заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що російський ОПК може виробляти 1500 основних бойових танків у 2023 р., що передбачає середній рівень виробництва 125 танків на місяць.
Міноборони РФ 30 січня 2024 року повідомило, що російське підприємство ОПК Новатор виконало державне оборонне замовлення на крилаті ракети Калібр та балістичні ракети Іскандер у 2023 році.
Гендиректор Новатора Фарід Абдрахманов доповів міністру оборони Росії Сергію Шойгу, що підприємство виконало державне оборонне замовлення на Калібри та Іскандери у 2023 році, перейшовши на цілодобове виробництво і створивши тризмінний графік роботи на всіх своїх заводах.
За словами Абдрахманова, Новатор уже виконав 17% державного оборонного замовлення на 2024 рік.
Нагадаємо, за даними ГУР, станом на січень поточного року країна-агресор Росія виробляє понад 200 ракет різного типу на місяць. За останній час виробництво не збільшилося.
Росія запустила виробництво аналога дрона Shahed під назвою Яструб.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, як гормональна терапія у перименопаузі може допомогти уповільнити старіння 10 января 2025
Гормональна терапія — це метод, який може відігравати вирішальну роль у сповільненні процесів старіння у жінок у перименопаузі.
Що не можна їсти на сніданок: популярні продукти, від яких найчастіше гладшають 10 января 2025
Сніданок вважають важливим прийомом їжі, який наповнює енергією та впливає на наш обмін речовин.
Гіпертонічний криз: лікарка розповіла, коли і чому потрібно викликати швидку 10 января 2025
За відсутності своєчасної медичної допомоги гіпертонічний криз може призвести до інсульту, інфаркту міокарда, набряку легень та інших серйозних ускладнень.