РФ значно наростила виробництво БПЛА - ЗМІ

29 декабря 2024

У Татарстані значно збільшилося виробництво ударних і розвідувальних безпілотників іранської розробки. Вони збираються  на заводі в особливій економічній зоні Алабуга, повідомляє у п’ятницю, 27 грудня, СNN.

Зазначається, що дрони збирають з використанням низки китайських компонентів і найму дуже молодої, низькокваліфікованої робочої сили серед російських підлітків і африканських жінок.

Джерела, які говорили з CNN анонімно через побоювання за свою безпеку, повідомили, що завод також виробляє тисячі дронів-приманок, призначених для виснаження української оборони. Супутникові знімки, проаналізовані CNN та експертами, показують, що на території заводу було збудовано дві додаткові будівлі, а також посилено охорону.

З березня по вересень дві нові будівлі з’явилися поруч із тими, що спочатку були визначені США, збільшивши площу виробничого майданчика на 55%, згідно з аналізом супутникових зображень.

Хоча незрозуміло, для чого саме потрібні нові будівлі, вони розташовані в межах кордону безпеки навколо двох оригінальних споруд, що може свідчити про те, що вони є частиною одного процесу, зазначає CNN з посиланням на Девіда Олбрайта, засновника Вашингтонського Інституту науки та міжнародної безпеки, який стежить за Алабугою з 2022 року, і вважає, що 6 000 безпілотників були виготовлені приблизно на рік раніше запланованого терміну.

Нагадаємо, минулого тижня в Алабузі, що у Татарстані, згорів склад із деталями до "шахедів" на $16 млн.

Перед цим дрони атакували Казань, де працює пороховий завод, що є ключовим для ВПК РФ.

У ГУР розповіли, як далеко б'ють українські дрони

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Підтримка Трампа у США впала до рекордно низького рівня - опитування 27 января 2026

Рівень схвалення імміграційної політики американського президента впав до рекордно низьких показників.

Активна розвідка Києва: що шукають росіяни 27 января 2026

Активна розвідка Києва: що шукають росіяни

Негода у США: кількість жертв зросла до 14 людей 27 января 2026

Близько 800 тис. жителів США залишилися без електропостачання, особливо постраждали штати Теннессі, Міссісіпі, Луїзіана та Техас.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL 0.4
AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL

Отзывов: 1

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше