Ринок РФ покинули відомий бренд одягу й фармацевтична компанія

22 августа 2023

Російський ринок залишив відомий японський бренд одягу Uniqlo та американська фармацевтична компанія MSD, яка була постачальником у Росію одного з найбільш затребуваних препаратів для лікування гепатиту С - зепатиру. Про це повідомили російські видання Ведомости та КоммерсантЪ.

Японська компанія ще рік тому прийняла рішення залишити російський ринок, відмовилася від оренди приміщень для своїх магазинів у Росії. Усі контракти з оренди приміщень розірвано зі штрафними санкціями. Персонал звільнено з виплатою по 11 окладів. Японських менеджерів переведено в інші країни. Крім того, в останньому фінансовому звіті компанії за III квартал йдеться про "повне закриття бізнесу".

ЗМІ зазначає, що компанія володіє унікальними технологіями з виробництва курток, деніму, трикотажу. Нішу Uniqlo з погляду технологій і цін поки що не вдалося зайняти не тільки в Росії, але й в інших країнах світу.

Американська фармацевтична компанія MSD також попередила про припинення поставок до РФ зепатиру - одного з найбільш затребуваних і доступних препаратів для лікування гепатиту С. 

У 2022 році на частку цього препарату в схемах лікування, оплачених в РФ державою, припало 19%, а в першому півріччі 2023 року - 18%.

Препарат захищений патентом до 2030 року. Росія нині немає ніяких аналогів цього препарату. Компанія, відповідно до закону, повідомила про припинення ввезення препарату за рік, тому поставки до 2024 року поки що здійснюватимуться.

Компанія нині вже припинила постачати вакцини від вітряної віспи, кору, краснухи та паротиту, а також препарат проти ВІЛ - ралтегравір.

Як ми вже писали, НАЗК виключило з переліку міжнародних спонсорів війни першу компанію - ірландську Peninsula Petroleum Limited, яка є світовим постачальником суднового палива. 

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Перу розслідують вербування Росією найманців на війну проти України 3 мая 2026

З жовтня минулого року до Росії могли відбути близько 600 перуанців. Їм обіцяли щомісячну зарплату до 3000 доларів.

Кароль у вінтажному міні з мереживом опублікувала спокусливі фото 1 мая 2026

41-річна співачка Тіна Кароль опублікувала спокусливі фото у коротенькій вінтажній сукні з мереживними вставками і трендовому взутті, на яких похвалилася стрункою фігурою та ногами

Іран активно вилучає боєприпаси із підземних сховищ - ЗМІ 1 мая 2026

США, за словами джерел, вважають, що іранська влада хоче швидко відновити свої можливості із запуску безпілотників і балістичних ракет.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

10 міська лікарня 0.2
10 міська лікарня

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше