25 июня 2024

У Києві тривають роботи з відновлення 25-поверхівки на вулиці Митрополита Липківського, у яку влучила російська ракета. Фахівці, зокрема, продовжують ремонтувати пошкоджені віконні та дверні блоки, також електричні та сантехнічні мережі.
Про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Роботи планується завершити до листопада.
"Тривають роботи з відновлення 25-поверхівки на вулиці Митрополита Липківського у Солом’янському районі столиці, у яку влітку минулого року влучила російська ракета. Тоді загинули п’ятеро мешканців будинку і більше десяти постраждали", – розповів Кличко.



Мер нагадав, що внаслідок ракетної атаки були пошкоджені 10 верхніх поверхів будівлі. Від листопада минулого року – після обстеження та експертизи будинку – фахівці поетапно відбудовували кожен поверх.


Наразі продовжують відновлювати пошкоджені віконні та дверні блоки. Здійснюють оздоблювальні роботи в квартирах та монтаж ліфтів. Триває відновлення електричних та сантехнічних мереж. Завершити всі роботи плануємо до листопада – щоб люди могли повернутися в свої помешкання.


"На сьогодні в Києві повністю відновили 21 найбільш пошкоджений житловий будинок. І мешканці вже повернулися в свої квартири", – додав Кличко.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці оперативно затримали раніше судимого чоловіка, який, за інформацією слідства, причетний до пограбування. Зловмисник напав на дівчину, вирвав у неї сумку з телефоном та грошима, а потім втік.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Bigme випустила незвичайний планшет: кольоровий E Ink та Android 30 января 2026
Bigme випустила незвичайний планшет: кольоровий E Ink та Android
У Києві без опалення залишаються 454 багатоповерхові будинки 30 января 2026
У Києві без опалення залишаються 454 багатоповерхові будинки
Трамп висунув Канаді ультиматум 30 января 2026
Глава Білого дому вимагає, щоб Оттава негайно сертифікувала американські літаки Gulfstream, інакше - мита 50%. А поки що Трамп відкликає сертифікації усіх канадських літаків.