Українці влаштували вражаючий перформанс у другому півфіналі Євробачення-2023

13 мая 2023

У другому півфіналі Євробачення-2023, який відбувся 11 травня у Ліверпулі від імені України, виступили українські артисти із вражаючим перформансом. Так, на сцену вийшли співачка Марія Яремчук, репер OTOY та учасниця дитячого Євробачення Злата Дзюнька. Разом вони продемонстрували потужне попурі з українських пісень.

Про це OBOZREVATEL стало відомо під час перегляду прямого ефіру. Українці виконали знамениті українські композиції у сучасному аранжуванні (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

Номер отримав назву "Музика єднає покоління". Першою на сцені показалася Марія Яремчук. Вона представляла нашу країну на конкурсі у 2014 році.

Марія відкрила номер піснею свого геніального батька Назарія Яремчука – "Родина". На сцені розмістили золоті колоски, а на великих екранах позаду показували портрети видатних діячів України: Тараса Шевченка, Квітки Цісик та згаданого вже Назарія Яремчука.

Далі репер OTOY, брат якого загинув героєм на "Азовсталі", зачитав реп на вірш Шевченка "Садок вишневий коло хати", чим здивував публіку в залі та українських телеглядачів біля екранів.

Закінчився потужний перформанс легендарною композицією "Щедрик" Миколи Леонтовича. Його Марія Яремчук виконала у дуеті з юною вокалісткою Златою Дзюнькою. Дівчинка спустилася до артистки з купола залу у вигляді ангела.

Зазначимо, OBOZREVATEL вів текстову онлайн-трансляцію другого півфіналу. Усі ключові моменти ефіру тут..

Коли відбудеться грандіозний фінал і що про нього потрібно знати – читайте у нашому матеріалі.

Хто з перших півфіналістів потрапив у фінал – дізнайтесь тут. Хто пройшов наступного етапу після другого півфіналу – дивіться за посиланням.

Як писав OBOZREVATEL, цього року було змінено процедуру голосування за учасників. Інструкція описана у нашому матеріалі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Студент із Китаю встановив світовий рекорд швидкості для легкого дрону – 340 км/год 17 мая 2025

Студент із Китаю встановив світовий рекорд швидкості для легкого дрону – 340 км/год.

CATL запустить мережу станцій для «перезаряджання» електромобілів за дві хвилини 17 мая 2025

CATL запустить мережу станцій для «перезаряджання» електромобілів за дві хвилини

Папа Лев XIV пропонує Ватикан для переговорів України та РФ 17 мая 2025

Раніше Лев XIV вже окреслив мир в Україні як один із головних пріоритетів свого понтифікату.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Парфюм 4.9
Парфюм

Отзывов: 1

Брокард 5.0
Брокард

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше