7 августа 2024
Росія оголосила персоною нон грата працівника посольства Молдови в РФ, як відповідь на рішення Молдови вислати співробітника російського посольства у Кишиневі. Про це йдеться в заяві МЗС Росії 6 серпня
У вівторок до МЗС РФ викликали тимчасового повіреного у справах Молдови Александра Кетрару та оголосили йому протест через "недружні кроки офіційного Кишинева".
Дипломату вручили ноту про визнання персоною нон грата одного співробітника посольства Молдови у Росії.
Як ми вже писали раніше, в парламенті Молдови силовики проводять обшук, імовірно пов’язаний зі справою щодо держзради.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Гегсет пояснив, чи розширять США свої цілі в Ірані 6 марта 2026
Міністр підкреслив, що Американські збройні сили діють у рамках окреслених завдань і намагаються досягти конкретних результатів.
Deveillance представила гаджет для захисту розмов від прослуховування смартфонами та штучним інтелектом 6 марта 2026
Компанія Deveillance відкрила попереднє замовлення на портативний пристрій Spectre I, який дозволить захистити розмови від прослуховуючих гаджетів, включаючи смарт-пристрої та пристрої запису з використанням штучного інтелекту. Ціна новинки за попереднім замовленням становить 1199 доларів.
"Багато дронів" над Севастополем: перші наслідки атаки 6 марта 2026
Російський глава Севастополя Развожаєв підтвердив, що в місті зникло світло і розповів про пошкодження під час атаки.