Росія готова захопити частину країн ЄС - президент Чехії

29 ноября 2023

Росія нині являє собою найбільш значну і безпосередню загрозу європейській безпеці та союзникам по НАТО. Про це заявив президент Чехії Петр Павел, передає Ceske Noviny.
 
За його словами, російська влада відкрито заявляє, що бореться проти "колективного Заходу". На думку Павла, "російські імперські амбіції не мали б меж, якби ці межі не були встановлені".
 
"Якщо це буде дозволено, Росія без вагань захопить регіони колишнього Східного блоку", - зазначив чеській лідер.

На його думку, велика небезпека загрожує країнам, які поки що не є членами Європейського Союзу і НАТО.  "Ось чому дуже важливо підтримувати такі держави, як Молдова, Грузія або Боснія і Герцеговина", - сказав Павел.

Президент Чехії також додав, що Росія принесла далекосяжний військовий конфлікт у Європу, спричинивши величезні людські страждання і руйнування в Україні.
 
Він підтвердив, що Україну необхідно продовжувати підтримувати в політичному, економічному, гуманітарному та військовому відношенні.  "Особисто вдома я неодноразово пояснюю, що на Україні на кону стоїть наша власна безпека", - заявив Павел.
 
Президент Чехії наголосив, що якби Росія отримала вигоду зі своєї агресії, її "апетит збільшився б". Ба більше, це могло б надихнути інші країни використовувати військову силу для досягнення своїх інтересів.

Нагадаємо, раніше Путін заявив, що країни Заходу нібито "поневолили" Україну і готували її до великої війни. На думку Кремля, країни Заходу розгорнули "квазівійну" проти Росії. Тому РФ ввела особливий режим для компаній з "недружніх країн", що йдуть з російського ринку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран готується до боїв з США за острів Харк - CNN 27 марта 2026

Найближчими днями до регіону прибуде приблизно тисяча солдатів 82-ї повітряно-десантної дивізії армії США.

Представлено смартфон iQOO Z11 — OLED-дисплей 165 Гц, чип Dimensity 8500 та батарея на 9020 мА·год 27 марта 2026

Бренд iQOO представив новий смартфон у середньо-високому ціновому сегменті, орієнтований на користувачів, які віддають перевагу збільшеній автономності, дисплеям з високою частотою оновлення та стабільній продуктивності в іграх. Смартфон iQOO Z11 отримав ряд апаратних покращень у порівнянні з минулорічною моделлю, включаючи значне збільшення ємності акумулятора та новітній мікропроцесор від MediaTek.

Названі 5 основних факторів ризику цукрового діабету 26 марта 2026

Варто остерігатися всіх цих факторів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

KROKK 5.0
KROKK

Отзывов: 1

Industrialbank 4.6
Industrialbank

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше