Росія посилила ракетні удари по Києву - аналітики пояснили, чого добивається Кремль

19 декабря 2022

Росія збільшує інтенсивність ракетних ударів по Києву. Головна мета атак на українську столицю полягає у надії Кремля терором викликати громадське невдоволення українців та змусити їх вимагати від української влади капітуляції.

Про це з посиланням на висновки аналітиків Інституту вивчення війни пише Sky News. Експерти при цьому переконані: блекаут та російські ракети не зламають волю України.

"Інститут вивчення війни повідомив у своєму останньому звіті, що Москва "ймовірно, посилює свої удари по Києву, щоб викликати громадське невдоволення у столиці, але навряд чи ці ракетні удари зламають волю України", – пише видання.

Водночас, експерти Інституту вивчення війни зазначають, що ракетний терор мирних населених пунктів жодним чином не покращує ситуацію для окупаційних військ на фронті.

"Російські удари продовжують становити значну загрозу для українського цивільного населення, але не покращують спроможність російських військ проводити наступальні операції в Україні", - наголошено в повідомленні.

Sky News нагадує, що російські ракетні атаки на українську столицю та об'єкти критичної інфраструктури, розташовані в ній, позбавили частину населення "життєво важливих предметів постачання": води, тепла та електрики.

"Обстріл у п'ятницю (16 грудня. - Ред.) - один із найзначніших, які були завдані по українській столиці з початку війни у лютому", – підкреслили у виданні.

Нагадаємо, вранці 16 грудня Росія влаштувала нову ракетну атаку на Україну. У низці регіонів спрацювало ППО. Були прильоти на Харківщині, Запоріжжі, Полтавщині. У Кривому Розі росіяни потрапили до житлового будинку: є загиблі та поранені, серед яких – діти.

За даними Генштабу, ворог атакував нашу державу 74 ракетами, 60 із них були збиті силами ППО.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Чи не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Орбан не підтримує проєкт бюджету ЄС через Україну 19 июля 2025

Глава уряду Угорщини переконаний, якби українці увійшли в економічний простір ЄС, гроші безнадійно "пішли б туди".

Світоліна з ракеткою показалась на даху київського хмарочоса 19 июля 2025

Одна з найбільш титулованих тенісисток Еліна Світоліна (Монфіс) завітала на батьківщину.

Найсильніші санкції проти РФ: що погодив Євросоюз 18 июля 2025

Схвалено 18-й пакет санкцій проти Росії. Керівник зовнішньої політики ЄС назвала його найсильнішим.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Sportlife 0.1
Sportlife

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше