Москва відреагувала на рішення Латвії оголосити Росію країною – спонсором тероризму

12 августа 2022

Рішення сейму Латвії визнати Росію спонсором тероризму є проявом "міжтваринної ксенофобії". Про це заявила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова у четвер, 11 серпня.
 
"Сейм Латвії оголосив Росію країною – спонсором тероризму. Новина? Ні. Вже коментували. Зважаючи на те, що ніякої фактури, крім тваринної ксенофобії, під цим рішенням немає, так і іменувати ідеологів потрібно не інакше як неонацисти", – йдеться в повідомленні Захарової, яке цитує МЗС РФ.
 

Нагадаємо, 11 серпня латвійський сейм оголосив Росію країною – спонсором тероризму і закликав ЄС негайно призупинити видачу віз росіянам і білорусам. Латвія стала першою у світі державою, що Росію оголосила спонсором тероризму.
 
Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Росію буде визнано країною-терористом. За його словами, це питання часу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Весілля року чи найдорожча “димова завіса”: що насправді готують Тейлор Свіфт та Тревіс Келсі 29 июня 2026

Їхній роман починався як класична американська мрія: головна попзірка планети та харизматичний чемпіон з американського футболу. Західні таблоїди стежили

Вітамін D: неправильне дозування може призвести до серйозних проблем 29 июня 2026

Дефіцит вітаміну D може виникнути при недостатньому харчуванні, а також якщо мало часу проводити на…

Названо 4 шкідливі речовини в електронних сигаретах 29 июня 2026

Не варто думати, що вони кращі за звичайні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологи 5.0
Пологи

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше