9 декабря 2023
Росія вербує іноземних мігрантів, затриманих під час нещодавньої зачистки на кордоні з Фінляндією, для участі у війні в Україні. Про це повідомляє ВВС.
ЗМІ повідомляє, що вже відомо про кілька випадків, коли іноземців поспіхом відправляли до військового табору на кордоні з Україною за кілька днів після того, як вони були затримані за порушення імміграційного законодавства.
Кількість таких випадків зросла, коли іноземні мігранти прибули на кордон Росії з Фінляндією протяжністю 1340 км.
Останнім часом безпрецедентна кількість мігрантів стала з'являтися на кордоні Фінляндії.
Фінська влада звинуватила Росію в тому, що вона заохочує приплив мігрантів і відмовляється від звичайної перевірки віз для мандрівників, які в'їжджають у прикордонну зону. Вона особливо відзначила організовану роздачу велосипедів, більшість з яких були абсолютно новими, на яких мігранти долали останню ділянку російського кордону, обходячи заборону Росії наближатися до прикордонних пунктів пішки.
Як ми вже писали раніше, непальська поліція затримала десять осіб, які стягували з безробітних молодих людей величезні суми грошей за туристичні візи та відправляли їх для незаконного вербування до російської армії.
Раніше повідомлялося, що РФ вербує на війну з Україною жителів Непалу. Уряд Катманду висловив протест. Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Google пояснила, як Android буде блокувати додатки від неперевірених розробників і як це обійти 4 октября 2025
З наступного року Android буде блокувати встановлення додатків від неперевірених розробників. Нова політика Google торкнеться як Google Play, так і сторонніх магазинів додатків, а також незалежних розробників, студентів і не тільки. Тепер Google роз'яснила, як працюватиме нова система.
Nissan представив автопілот, що перевершує Tesla за інтелектом 4 октября 2025
Nissan представив автопілот, що перевершує Tesla за інтелектом
Жінку вперше призначили архієпископом Кентерберійським 4 октября 2025
Сара Маллаллі також стане церемоніальним главою близько 85 мільйонів англіканців по всьому світу.