Росіянам почали видавати повістки на кордоні з Грузією

28 сентября 2022

Громадянам РФ, які підлягають частковій мобілізації, почали видавати повістки на кордоні Росії та Грузії. Про це заявили у прес-службі глави та уряду Північної Осетії, повідомляє пропагандистське інформагентство ТАСС у вівторок, 27 вересня.
 
У Міноборони РФ, своєю чергою, заявили, що державним органам Грузії, Казахстану та інших країн з питань примусового повернення росіян звернення "не спрямовували, не розробляли та не планують".
 

Зазначимо, що у бік кордону з Грузією у черзі було понад п'ять тисяч машин.
 
Як відомо, грузинські КПП перейшли у надзвичайний режим роботи. Причина цього полягає в тому, що росіяни почали залишати країну після того, як у Кремлі оголосили часткову мобілізацію.
 
Додамо, що в Росії також заявили про створення мобільного військкомату на кордоні з Грузією.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Країни групи Веймар+ зробили заяву щодо України 13 мая 2025

Міністри закордонних справ кількох країн Європи за підсумками зустрічі в Лондоні зробили спільну заяву, зокрема й про Україну.

Українців чекає неприємний "сюрприз": у мережі поскаржилися, що росіяни "пролізли" на Євробачення 2025 13 мая 2025

Українців чекає неприємний "сюрприз": у мережі поскаржилися, що росіяни "пролізли" на Євробачення 2025 Росіян відсторонили від конкурсу у 2022 році, але Швейцарію це не зупинило

ЗМІ знайшли зниклого генерала РФ Суровікіна 13 мая 2025

Заява Держдуми про роботу Сергія Суровікіна "військовим радником" в одній з країн Африки підтвердилась.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КОЛО 5.0
КОЛО

Отзывов: 1

Тетяна 5.0
Тетяна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше