Росіяни скуповують нерухомість в Європі попри санкції

2 августа 2024

Громадяни Росії, попри санкції та обережне ставлення до "російських" коштів, знайшли обхідні шляхи та знову активно купують нерухомість у Європі. Про це пише The Moscow Times у четвер, 1 серпня.

На країни ЄС за підсумками першого півріччя припало 35% від загальної кількості угод росіян із закордонною нерухомістю, підрахувало агентство Intermark Global.

У 2022 році кількість угод росіян в Європі різко скоротилася через санкції, посилення імміграційних програм, закриття програм "золотих віз" та підвищення вимог до покупців. Потім до цього додалися проблеми у розрахунках: девелопери та власники нерухомості в ЄС побоювалися брати гроші від росіян, навіть якщо тим вдавалося переказати кошти в європейські банки. Тому у 2023 році угод було ще менше, а "європейська" частка в покупках росіянами закордонної нерухомості становила лише 7%.

Тоді як за підсумками перших трьох місяців 2024 року частка була близько 10%, і тепер уже більше третини за підсумками півріччя.

Повідомляється, що зараз забудовники в країнах ЄС знову проводять угоди з громадянами РФ, щобільше, для оплати багато хто бере рублі. Дедалі більше клієнтів-росіян оформлюють посвідки на проживання в Євросоюзі як за інвестиції, так і на підставі фінансової незалежності. Серед лідерів за популярністю - Франція, Іспанія та Кіпр.

В Угорщині, яка нещодавно спростила росіянам правила в'їзду та перебування, зараз продається в рублях досить багато комерційної нерухомості - готелі, офіси, торговельні приміщення.

Водночас лідером за кількістю угод залишається все ж Південно-Східна Азія, на яку припало 40% усієї придбаної росіянами за півроку нерухомості. Найчастіше покупці обирали Таїланд (26% угод) та Балі (13%), де привабливі порівняно з іншими регіонами ціни, сприятливі для росіян правила перебування та немає санкційних обмежень. Також 15% угод припало на країни Близького Сходу, насамперед на ОАЕ, ще 7% - на Туреччину.

Раніше ми повідомляли, що Москва скористалася масовою втечею з Росії опозиційно налаштованих громадян, аби під цим прикриттям заслати професійних шпигунів, диверсантів та найманих убивць в країни Європи.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Швейцарія долучилася до "мирної" китайсько-бразильської ініціативи 30 сентября 2024

У Берні заявили, що підтримують китайсько-бразильську ініціативу, адже вона пропонує альтернативу "войовничим промовам".

Іванна Онуфрійчук замилувала фото 4-місячного сина та поміркувала про невпинність часу 30 сентября 2024

Колишня телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка нещодавно розповіла про емоційні гойдалки від поринання у материнство, у своєму Instagram показала милі фото зі своїм 4-місячним синочком Адамчиком та поміркувала про час, який швидко йде.

Вздуття, акне, втома і не тільки: лікарі назвали десять ознак, що ви вживаєте надто багато сиру 30 сентября 2024

Сир може бути частиною будь-якої здорової дієти, кажуть лікарі, адже в ньому міститься багато поживних речовин, в тому числі білок та кальцій. Однак, надто велика кількість цього продукту може й зашкодити.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

УкрСервисМонтаж 0.1
УкрСервисМонтаж

Отзывов: 1

FitCurves  
FitCurves

Отзывов: 1

FitCurves  
FitCurves

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше