Росіяни виставили на усиновлення депортованих українських дітей

13 июня 2024

Росіяни виставили дані щодо депортованих з України дітей на сайти з усиновлення. Про це пише британська газета Financial Times.

Видання виставило на російському сайті усиновите.ру фотографії чотирьох сиріт 8-15 років, вивезених з України.

Повідомляється, що в однієї дитини трохи змінене ім'я, в іншої - зовсім інші ім'я й дата народження.

Зараз одноразова допомога при передачі дитини на виховання в сім'ю в РФ становить 24604 рублі, тобто близько 250 євро, що перетворює усиновлення дітей на спосіб заробітку.

Українські захисники дітей підтвердили особи чотирьох дітей.

Родичі в Україні відмовилися від коментарів, щоб не завадити поверненню дітей на батьківщину.

Раніше повідомлялося, що на початку повномасштабного вторгнення країна-агресор вивезла з Херсона 46 дітей, де вони - невідомо й досі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Канаді висловилися щодо удару Ізраїля по Катару 10 сентября 2025

Подібні кроки можуть значно ускладнити спроби забезпечити мир і безпеку в регіоні.

Дочка Філатова опинилася у Непалі під час антикорупційного бунту молоді 10 сентября 2025

Дочка мера Дніпра Бориса Філатова, Катерина Філатова опинилася в епіцентрі подій у Непалі, де тривають протести через заборону соцмереж, а прем'єр-міністр К.П. Шарма Олі подав у відставку. 

Рамштайн: Британія профінансує тисячі БпЛА для ЗСУ 10 сентября 2025

Протягом наступних 12 місяців Лондон масово вироблятиме на своїй території безпілотники дальнього радіусу дії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше