12 марта 2025
Чотири людини нібито загинули через атаку на завод у Курській області. Про це йдеться в заяві тимчасового виконувача обов'язків губернатора Курщини Олександр Хінштейн, повідомляє російське видання Astra, що позиціонує себе як незалежне.
Російський чиновник стверджує, що Україна буцімто "атакувала комбікормовий завод" у селі Козирівка Великосолдатського району.
Він переконує, що чотири співробітники підприємства загинули: троє чоловіків та одна жінка.
Один співробітник дістав тяжкі поранення, його відвезли в Курську обласну клінічну лікарню. Другому потерпілому допомога надається на місці.
Нагадаємо, проєкт DeepState заявив, що війська РФ зайшли у східну частину міста Суджа Курської області і закріплюються там.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія збільшить виробництво гексогену для снарядів - ЗМІ 9 мая 2025
Розширення виробництва вибухівки відбувається на тлі виснаження запасів у РФ та зростання залежності від постачань з Північної Кореї.
У Росії 9 травня тестуватимуть "суверенний інтернет" - ISW 8 мая 2025
Російська влада перевірить свою здатність повністю відключити великі території країни від інтернету.
Невиліковно хвора Селін Діон виступить на Євробаченні 2025: але є важлива умова 8 мая 2025
Невиліковно хвора Селін Діон виступить на Євробаченні 2025: але є важлива умова Селін Діон була переможницею Євробачення 1988