19 октября 2022
Один із російських військовополонених в інтерв'ю журналісту та блогеру Володимиру Золкіну розповів про те, що пішов на війну через борг, що з'явився через відеоігри, шахрайство та передачу готівки жінці в TikTok.
Росіянин раніше працював у магазині. Там він знайшов втрачену кредитну картку. З неї йому вдалося зняти 5 000 рублів. Суму житель країни-агресора витратив на купівлю ігрової валюти у World of Tanks. Солдата з облікового запису на YouTube вирахувала поліція та звинуватила у банківському шахрайстві. На момент вступу до лав окупантів, з урахуванням штрафів, чоловік мав борг у 300 000 рублів. Цифра еквівалентна майже 5 000 доларів.
Представник РФ визнав, що не зможе заплатити, тому записався на тримісячне "відрядження" в Україну за контрактом. За його підрахунками, він зміг би відбити борг. Але потрапив у полон.
Окрім цього, росіянин набрав борги через мікропозики. Вони були потрібні для пожертвувань росіянці в TikTok. Він був модератором її чату та витрачав гроші на подарунки для неї. Витрачена у TikTok сума досягла майже 800 доларів.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в Росії повістки в армію розсилають через WhatsApp.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Данія обійде 20 законів заради будівництва українського заводу 15 сентября 2025
Українська компанія Fire Point планує запустити в Данії виробництво твердого ракетного палива. Подібний крок стане першим прецедентом присутності українського оборонного бізнесу в країні.
Гурт-представник України на Євробаченні 2025 розпався? Звідки взялися чутки та що каже Ziferblat 15 сентября 2025
Гурт-представник України на Євробаченні 2025 розпався? Звідки взялися чутки та що каже Ziferblat Найближчим часом гурт має розпочати великий тур
Масштабні протести у Непалі: загинули понад 70 людей 15 сентября 2025
Між протестувальниками та поліцією відбувалися жорстокі сутички. Правоохоронці відкривали вогонь по демонстрантах.