Російські окупанти зазіхають на майно Джамали в Криму: планують "націоналізувати"

10 июня 2024

Співачка та переможниця "Євробачення-2016" кримськотатарського походження Джамала, яка провела роки дитинства в Криму, може втратити своє майно на тимчасово окупованій території через так звану "націоналізацію". До списку тих, у кого планують конфіскувати нажите, потрапило 110 фізичних і юридичних українських осіб, серед яких опинився навіть колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Поки що це рішення існує у форматі проєкту постанови. Так званий голова парламенту тимчасово окупованого Криму Володимир Констянтинов заявив, що причиною незаконних дій стала нібито "підтримка київського режиму та спонсорування Збройних Сил України", тобто підтримка українських військових та благодійна допомога армії.

"Планується поповнити перелік націоналізованого майна новими об'єктами, що належать 110 особам, які підтримують київський режим та спонсорують ЗСУ. Серед цих людей – Джамаладінова Сусана Алімівна, відома як співачка Джамала, стосовно якої порушено кримінальну справу", – йшлося в заяві.

Пропагандист звинуватив співачку у "здійсненні стосовно РФ недружніх дій". На думку окупантів будь-який слід українців на півострові "здатен завдати шкоди інтересам та безпеці Криму та Росії".

Пропагандистські медіа пишуть, що усе так зване націоналізоване майно продадуть на аукціоні, а отримані кошти підуть на поповнення бюджету Росії.

Джамалу у листопаді 2023 року росіяни оголосили в розшук та заочно заарештували. Її звинуватили у порушенні кримінальної статті МВС РФ, але якої саме – так і не повідомили. Нині Константинов заявляє, що співачка "оголошена в розшук через фейкову інформацію про Збройні сили Росії", тобто через висловлювання ненависті до країни, яка окупувала її рідний дім.

Незабаром вона відповіла на цей закид від жителів країни-терористки: "Не могла заснути цієї ночі, все думала, чому саме я? Ми ж всі українці постимо, їздимо, збираємо, говоримо та робимо все можливе. Чому ж саме я? Можливо, їх жахає вплив, географія країн та платформи, які доступні мені завдяки моїй музиці".

Раніше OBOZ.UA писав, що Сергій Жадан вступив до лав Національної гвардії України. Нині письменник проходить військовий вишкіл.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Польща посилила кордон з Білоруссю електронною огорожею 6 февраля 2025

Усі підсистеми, силові з'єднання та волоконно-оптичні лінії зв'язку готові. Встановлено понад 500 опор для камер і більш як 1,3 тисячі камер.

Як зберегти рухливість суглобів: 5 простих вправ, які займуть лише 10 хвилин 6 февраля 2025

Вік, гормональні зміни, режим тренувань та інші фактори способу життя можуть завдати шкоди організму, що призводить до втрати мобільності суглобів та болів у м'язах. Але вам не потрібно багато часу на розтяжку, щоб зрозуміти, як розслабити жорсткі суглоби, проста 10-хвилинна рутина буде дуже ефективною.

Різатдінова показала, яку зачіску зробив їй син 6 февраля 2025

Гімнастка Ганна Різатдінова, яка нещодавно хвалилася успіхами свого сина Романа у спорті, розкрила ще один його талант. 7-річний хлопчик робить мамі зачіски.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернышевская,54 0.6
Чернышевская,54

Отзывов: 1

4 пологовий 2.6
4 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше