Російські прикордонники порушили кордон Естонії

19 декабря 2025

Три російських прикордонники незаконно перетнули кордон з Естонією. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Естонії.

Росіяни пішки перетнули контрольну лінію на хвилерізі в прикордонній річці Нарва поряд з селом Васкнарва, куди вони прибули на повітряній подушці. Після цього порушники повернули назад на територію Росії.

Естонський уряд опублікував відео, яке підтверджує інцидент.

За даними відкритого джерела GeoInsider, росіяни були на молі майже 20 хвилин, перш ніж повернулися назад. 

Міністр внутрішніх справ Естонії Ігор Таро в коментарх місцевим ЗМІ зазначив, що мотиви російських прикордонників та причина перетину контрольної лінії поки що не дуже зрозумілі.

"Безпосередньої загрози безпеці не було, але поліція і прикордонна служба значно посилили свою присутність і патрулі", - наголосив урядовець.

Естонія оголосила про виклик тимчасового повіреного російського посольства в Таллінні та зажадала роз'яснень цього інциденту.

Нагадаємо, в жовтні управління поліції та прикордонної охорони Естонія тимчасово закрило ділянку дороги від Вярски до Заатсе, яка проходить через російську територію. Причиною цього стало те, що в п'ятницю ввечері, 11 жовтня, прикордонники помітили переміщення більшого, ніж зазвичай, підрозділу з російського боку. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Керівник "Укрпошти" Смілянський пояснив, чому його сини та дружина живуть окремо в Нью-Йорку і чим вони там займаються 24 апреля 2026

Керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський пояснив, чому його сини живуть в Америці, чим вони там займаються, а також розповів про посаду своєї дружини у Нью-Йорку та їхнє рішення жити не разом

"8 - це чудово!": в день народження принца Луї королівська сім'я показала, як він грається на пляжі 24 апреля 2026

Палац у 8 день народження принца Луї поділився атмосферним відео з його іграми на пляжі

Британія та Франція уклали нову угоду про стримування потоків нелегалів 24 апреля 2026

Париж на тлі угоди зобов'язався більш як удвічі збільшити кількість правоохоронців на власному узбережжі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше