7 июня 2023
Російський Аерофлот відновив рейси на підсанкційному літаку Airbus A350, який він отримав із Франції в день вторгнення в Україну. Російський авіаперевізник через рік відновив польоти авіалайнера завдяки обходу санкцій. Про це повідомляє профільне видання avianews.com.
Авіалайнер передали з Франції в день російського вторгнення в Україну - 24 лютого 2022 року. Тоді літак із реєстрацією VP-BYF встиг виконати кілька польотів, а з 7 березня став на стоянку в аеропорту Шереметьєво.
Дані онлайн-радару Flightradar24 показують, що авіалайнер відновив польоти 29 травня 2023 року. Із 30 травня Airbus A350 регулярно виконує рейси з Шереметьєво до Владивостока, Хабаровська та Бішкека.
Після вторгнення в Україну ЄС та США наклали санкції на російські авіакомпанії. Під заборону потрапили постачання запчастин та оновлення програмного забезпечення для західних літаків у Росії.
Російські соцмережі пояснюють, що обійти санкції вдалося завдяки "авіакомпанії з однієї дружньої країни, яка неофіційно поділилася оновленням та сервісним бюлетенем".
Оновлення стосувалося комп'ютерів керування польотом. Без нього створювалася небезпечна умова, яка могла призвести до втрати керування літаком.
Flightradar24 зафіксував польоти 6 із 7 Airbus A350, які знаходяться у флоті Аерофлоту.
Нагадаємо, запчастини для літаків Boeing, Airbus та інших виробників надійшли торік у Росію в обхід санкцій.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Невідомий китайський телефон переплюнув Samsung Galaxy S25 Ultra 19 марта 2025
Невідомий китайський телефон переплюнув Samsung Galaxy S25 Ultra
Франція збільшить закупівлю літаків Rafale 19 марта 2025
Країни ЄС мають зменшити закупівлі американських винищувачів, натомість звернути увагу на європейських виробників, переконаний Емманюель Макрон.
Fitch погіршило прогноз зростання світової економіки 19 марта 2025
Новий уряд США розпочав глобальну торговельну війну, яка сповільнить зростання як світової, так і американської економіки.