Російський турист із сокирою влаштував дебош в адміністрації Пхукета: його відправили в психлікарню

18 января 2024

Вночі 17 січня в адміністрацію Пхукета проник напівоголений чоловік з сокирою та влаштував дебош. Як, зʼясувалося, зловмисником був 24-річний громадянин країни-терористки Росії. 

Божевільний росіянин в самих лише шортах розбив скляні двері офісу губернатора на четвертому поверсі. Подробицями поділилося видання KhaoSod. 

Першим неадекватного чоловіка помітив охоронець приблизно о 2:45 за місцевим часом. Він почув дзвінок телефону, пішов перевірити і вимкнув звук, але побачив, що на першому поверсі біля ліфта ховається іноземець. Співробітник служби безпеки спробував затримати непроханого гостя, але той втік по сходах на верхні поверхи. 

На місце викликали поліцію. У цей момент росіянин уже розбив скляні двері офісу губернатора. На підлозі перед кабінетом  правоохоронці виявили довгі сліди крові. Під столом помічника губернатора лежала пожежна сокира, також залита кров'ю. Поліція зробила фотографії та зібрала докази.


Тим часом громадянин РФ зник із місця події на мотоциклі, який викрав у місцевого жителя. Пізніше поліція все ж затримала божевільного та доставила до психлікарні з попереднім діагнозом "психічний розлад".

Як писав OBOZ.UA, раніше у Таїланді на острові Самуї затримали порушника, який на 20 місяців прострочив свою візу. Ним виявився 41-річний росіянин Дмитро Одинцов, який ще й вів нелегальний бізнес. Громадянину країни-агресорки загрожує пожиттєва депортація. 

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Російський ВПК поглинає цивільну економіку - розвідка 15 марта 2026

Цивільна промисловість занепадає під тиском дорогих кредитів, а підприємства, що працюють на оборонні потреби, руйнуються через податковий тиск і боргову спіраль.

Київська електричка оновила ціни на проїзд 15 марта 2026

Київська електричка оновила ціни на проїзд

РФ вдарила ракетами по Броварах: є загиблі та поранені 15 марта 2026

РФ вдарила ракетами по Броварах: є загиблі та поранені. Фото У Броварському районі зафіксовано руйнування

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олег  
Олег

Отзывов: 1

Lowmel Sand 5.0
Lowmel Sand

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше