Російський Уссурійськ затопило через прорив дамби

13 августа 2023

У місті Уссурійськ в Приморському краї РФ прорвало дамбу через сильні опади. Місто поступово йде під воду, повідомило РІА Новості у суботу, 12 серпня.

Напередодні в Уссурійську випало 117 мм опадів, за місячної норми у 120-130 мм. Зрештою не витримала дамба, яка захищала місто від повені.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у семи муніципалітетах. Вода відрізала 31 населений пункт, підтопленими виявилися 1393 присадибні ділянки, 534 житлові будинки та 40 ділянок доріг. За ніч з Уссурійська евакуювали 200 осіб.

У соцмережах показали кадри, як місто поступово йде під воду. Вже залило вулиці, дороги, будинки та квартири, зносить мости. Жителі пересуваються на човнах, а машини буквально плавають вулицями.

Нагадаємо, у Пекіні через сильні зливи, що тривають упродовж останніх днів, загинули 11 людей, ще 27 вважаються зниклими безвісти.

Зеленський підписав указ про надання допомоги Словенії

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Мексиці перекинувся автобус з туристами - 11 жертв 3 мая 2026

Причиною аварії могла стати несправність гальмівної системи автобуса. Обставини події розслідують прокуратура та технічні фахівці.

Олена-Христина Лебідь у золотому бікіні з плетеною баскою влаштувала веселі танці у басейні 3 мая 2026

Телеведуча Олена-Христина Лебідь у золотому купальнику наробила фото та потанцювала у басейні. Деталі читайте тут.

Трамп зробив заяву щодо нової пропозиції Ірану 3 мая 2026

В Ірані вважають, що американці мають визнати право Тегерана на мирний атом. А ядерне питання пропонується перенести "на потім", стверджують джерела.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше