Російський зоопарк відправив на війну в Україну двох павичів

1 мая 2024

Зоопарк міста Липецьк (Росія) відправив на війну в Україну в якості "гуманітарної допомоги" двох павичів, повідомляє сайт радіостанції Ехо з посиланням на офіційну сторінку зоопарку в соцмережі Вконтакте (заборонена в Україні).

"Судячи з повідомлення на сторінці установи у ВКонтакті, заявка надійшла від самих бійців, яких "у важкій бойовій обстановці надихає краса птахів". Самець і самка вже прибули до розташування роти матеріального забезпечення 252 мотострілецького полку", - йдеться у повідомленні.

Зоопарк також опублікував відео із вдячністю від військових. Останні, своєю чергою, розповіли, що на території табору будують вольєри для птахів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у Тамбовській області РФ цигани вкрали у "другої армії світу" найновіший безпілотник Орлан-10 та привезли його здавати на металобрухт. 

У російських дитсадках примусово збирають гуманітарну допомогу загарбникам

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Можливе усунення Каллас з посади: з'явилася реація головної дипломатки ЄС 12 июня 2026

Каллас обговорюватиме ідеї щодо реформи її служби на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ.

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка 12 июня 2026

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка. Подробиці трагедії Обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці

Стали відомі 9 ознак абсолютного емоційного вигорання 12 июня 2026

Як зрозуміти, що в людини емоційне вигорання?

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше