25 января 2026
У Києві внаслідок російського обстрілу постраждала кондитерська фабрика. Найімовірніше, йдеться про підприємство компанії Roshen. Про це повідомили ДСНС та нардеп Олексій Гончаренко у суботу, 24 січня.
Так, за даними відомства, руйнування зафіксовано у Голосіївському районі столиці. Пошкоджено верхній поверх кондитерської фабрики. Внаслідок атаки загинула жінка, ще двоє отримали поранення.
Водночас Гончаренко написав у Телеграм, що під час обстрілу було вражено саме фабрику Roshen. За його словами, постраждали як виробничі, так і офісні приміщення підприємства. Також пошкоджено прилеглу площу з катком та фонтан.
Офіс генпрокурора також показав фото із наслідками обстрілу Києва. На одному з них, напевно, саме пошкоджена фабрика Roshen.
Нагадаємо, у ніч на 24 січня росіяни здійснили масовану атаку на Київ ракетами та дронами. Руйнування та пошкодження зафіксовано у п'яти районах столиці. За попередніми даними, в результаті обстрілу загинула одна людина, ще щонайменше четверо поранені.
Пізніше стало відомо, що у столиці перебої з електрикою, опаленням та водопостачанням. Змінено рух поїздів на "червоній" та "зеленій" лініях метро.
У свою чергу Повітряні сили ЗСУ повідомили подробиці відбиття російської атаки, яка мала певну особливість.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
OSINT-аналітики розкрили деталі атаки на Брянськ 12 марта 2026
Основна частина ударів припала на корпус №4 - п'ять влучань, а ще дві ракети уразили інші будівлі підприємства.
Продукти, від яких краще відмовитися, якщо ви худнете 11 марта 2026
Дуже часто ми помиляємося, беручи за дієтичні продукти ті, які зовсім не підходять для правильного…
В ЄС назвали можливі строки обвалу економіки Росії 11 марта 2026
Європейський експерт з санкцій вважає, що колапс російської економіки може відбуватися за "сценарієм Хемінґвея": спочатку дуже повільно, а потім дуже швидко.