18 июня 2014
Гражданин России попросил политического убежища в Украине 16 июня.
Об этом говорится в сообщении пресс-службы Государственной пограничной службы.
Согласно ему, 31-летний россиянин обратился к пограничникам во время осуществления ими паспортного контроля в международном аэропорту "Борисполь" (Киевская область).
Мужчина прибыл рейсом из Санкт-Петербурга.
Политического убежища он просит, поскольку в России активно поддерживал политические взгляды украинцев и теперь боится преследования на территории своей страны.
Напомним, 5 июня семья из 2 взрослых жителей Краматорска Донецкой области и 9 детей попросили политического убежища в Польше.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
ukranews.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Олена Мозгова опинилася в епіцентрі російської атаки та розповіла, що з нею зараз 25 января 2026
"Вікна хотіли повилітати": Олена Мозгова опинилася в епіцентрі російської атаки та розповіла, що з нею зараз Багато уламків ворожих дронів падали на подвір'я біля дому продюсерки
Масований обстріл 20 січня вартував РФ $131 млн 24 января 2026
Для порівняння, на 131 млн доларів протягом року живе місто Великий Новгород із населенням близько 220 тисяч осіб, відзначили у ГУР.
В Китаї придумали, як обманути Всесвіт і за невелику ціну запалити «штучне сонце» на Землі 24 января 2026
«Бог не грає в кості», — говорив Ейнштейн, критикуючи ставшу класичною копенгагенську (ймовірнісну) інтерпретацію сучасної квантової механіки. Багато хто не здогадуються, але наше Сонце і зірки горять завдяки законам квантового світу, які лякали і обурювали Ейнштейна. Сьогодні вчені з Китаю скористалися цими законами і придумали, як недорого запустити термоядерну реакцію в земних умовах, не відтворюючи середу всередині зірок.