8 февраля 2025
Вибухи прогриміли над російським Ростовом-на-Дону в ніч на 8 лютого. Причина цього полягає в тому, що місто "атакують українські дрони". Про це заявили російські Тelegram-канали.
Щонайменше п'ять вибухів прогриміли в небі над Ростовом-на-Дону внаслідок "атаки українських безпілотників".
Місцеві жителі розповіли, що чули звук дронів та бачили спалахи в небі.
Внаслідок вибухової хвилі вибило скло в кількох будинках на Сельмаші, додали місцеві Тelegram-канали. На місце пригоди приїхали пожежники.
Як ми вже писали раніше, в РФ заявили про збиття понад сотні дронів у семи областях.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китайський аналог багаторазової ракети SpaceX Falcon 9 вибухнув у повітрі — він працював на керосині з вугілля 4 апреля 2026
Сьогодні о 12:17 за пекинським часом (07:17 за московським) з космодрому Цзюцюань у пустелі Гобі стартувала експериментальна ракета Tianlong-3 китайської компанії Space Pioneer. Це близький аналог багаторазової ракети SpaceX Falcon 9 Ілона Маска. Аномалія, що виникла під час польоту, призвела до провалу місії. Цікавою особливістю ракети є її паливо, яке виробляється з звичайного кам'яного вугілля.
Продукти, котрі найбільше псують зубну емаль 4 апреля 2026
Якщо хочете зберегти зубну емаль, то варто обмежити вживання цих продуктів.
У США закінчуються цілі для ударів в Ірані - ЗМІ 4 апреля 2026
Залишки балістичних ракет Тегерана "все важче і важче вразити", зазначають джерела видання Politico.