1 ноября 2019
Супермодель Роузи Хантингтон-Уайтли представила свою новую коллекцию нижнего белья в рамках коллаборации с брендом одежды Marks & Spencer.
На своей странице в инстаграме Рози Хантингтон-Уайтли опубликовала снимки, на которых она позирует в соблазнительном белом кружевном комплекте белья.
Наряд модели дополняют пояс, чулки и подвязка, которую часто примеряют невесты. Одним из комментаторов стала жена Джастина Бибера Хейли, которая написала: "Вау, мне это надо... Но кто может быть горячее тебя? Никто."
"Новая коллекция белья от Роузи скоро", – кратко анонсировала выход новой коллекции знаменитость.


Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені створили генератор ідеальної випадковості — надійний, як швейцарські годинники 31 мая 2026
Вчені з Швейцарської вищої технічної школи Цюриха (ETH Zurich) повідомили про перше експериментальне отримання так званої ідеальної випадковості — послідовності нулів і одиниць, яку можна сміливо сертифікувати як позбавлену прихованих параметрів, що є архіважливим для криптографії, блокчейну та розіграшу лотерей. Метод перевершує звичайні квантові технології отримання випадкових величин, хоча спирається на основоположні принципи квантової механіки.
Acer представила розумні окуляри AR Vision GR0 та G10 AI Glasses 31 мая 2026
У 2026 році багато виробників налагодили випуск розумних окулярів та окулярів доповненої реальності, і компанія Acer вирішила продемонструвати, що не відстає від технологічних трендів: вона анонсувала два пристрої, які вийдуть цього року.
Програла боротьбу за життя: у Києві померла кішка Артеміда, яку врятували з-під завалів на Лук’янівці Ветеринари кілька дні боролися за її життя