30 ноября 2023
Фронтмен гурту "Скай" Олег Собчук, звістка про закінчення 20-річного шлюбу якого нещодавно з’явилася в Instagram його дружини Марії, виявляється, розлучився ще у травні цього року.
Інформацію про це він днями опублікував у своєму Facebook
"Я не прихильник виносити на загал особисте, але все ж маю повідомити. Ми з моєю вже колишньою дружиною Марією Собчук розбіглись ще до війни, а з травня цього року ми офіційно розлучені. Надто в подробиці вдаватись не буду і якщо чесно не хочу (сподіваюсь, ви розумієте). Все ок. З дітьми все добре. Умови відповідних договорів виконую. Життя продовжується. Дякую за увагу! Спокійного усім вечора", – йдеться на сторінці музиканта.
Вочевидь, сторіз Марії, в яких вона назвала колишнього аб’юзером та показала їхню переписку стали відповіддю на цей допис.
Як відомо, пара була разом 20 років, за які у шлюбі народилося двоє дітей: Тетяна та Арсеній.
Нагадаємо, Собчук неодноразово розповідав про кризу у шлюбі. Але завжди наполягав, що саме завдяки дружині їм вдалося зберегти сім’ю.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Почала деградувати": ведучий Соломка назвав співачку, яка втерла носа Тіні Кароль на концерті 30 апреля 2025
"Почала деградувати": ведучий Соломка назвав співачку, яка втерла носа Тіні Кароль на концерті Він вважає, що легендарна артистка втратила "вогонь"
Гайді Клум із 20-річною дочкою попозували для бренду спідньої білизни 30 апреля 2025
Донька німецької моделі Гайді Клум, 20-річна манекенниця Лені Олумі ефектно попозувала для бренду спідньої білизни.
57-річна Кідман у декольтованому бодіс'юті показалась на балконі у Франції 30 апреля 2025
Австралійська та американська актриса Ніколь Кідман попозувала на балконі для грайливого відео, яке опублікувала у своєму Instagram.