28 апреля 2025
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Вашингтон не запроваджує антиросійські санкції задля "зближення" воюючих сторін. Про це повідомляє Clash Report у неділю, 27 квітня.
"Ми не вводили санкції проти РФ, бо сподіваємося зблизити обі сторони", - наголосив Рубіо.
Також він додав, що наступний тиждень буде ключовим у переговорах щодо припинення російсько-української війни.
"Мирна угода має відбутися найближчим часом: Україна та РФ зараз ближче до мирної угоди, ніж будь-коли за останні три роки", - запевнив держсекретар.
Окрім того, він зазначив, що США найближчого тижня оцінять прогрес сторін та вирішать, чи хочуть вони й надалі брати участь у мирному процесі.
Зауважимо, сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що американські законодавці готові погодити нові санкції проти Росії.
Раніше Держсекретар США назвав інформацію, поширену Politico про зняття санкції з РФ, "журналістською недбалістю", "помилкою", а також "вигадкою".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Принцеса Євгенія стане мамою втретє. Фото 5 мая 2026
Принцеса Євгенія Йоркська оголосила про свою вагітність. Вона та її чоловік, Джек Бруксбенк стануть батьками втретє. Принцеса показала миле фото старших дітей зі знімком УЗД
Тормозные колодки для Toyota 4 мая 2026
Купить тормозные колодки Toyota с подбором по VIN. Оригинал и аналоги, доступные цены, быстрая доставка по Украине. Советы по выбору и замене
Її цькували за колір волосся і шкіру: 16-річна дівчина, яку називали "потворною", перемогла на конкурсі краси. Фото Дівчина з 7 років дотична до сфери моди